Croatia as never seen before Više o nama »
 • hr

Glavni izbornik

Korisni linkovi

Apartmani Gordana

vlastiti prijevoz

Zašto odabrati baš ovaj smještaj za Vaš godišnji odmor?

 • »
  Kuća je uz more
 • »
  Dobro opremljeni apartmani
 • »
  Roštilj
 • »
  Prostrane terase s pogledom na more

Što bi Vam moglo smetati!

Objekt više nije dostupan.

Na ovom otoku smo snimali video. Pogledajte ga.

Smještaj

unit_photo

Apartman APP 2+2 "3"

Maks. os. | spavaćih soba
Kod smještajne jedinice: 307/1-SD-OB-ZJ-3
Položaj: 1. kat
Spavaća soba 1 x bračni krevet, ormar
Dnevni boravak s kuhinjom hladnjak, kauč na razvlačenje za 2 os., električni štednjak, posuđe
Kupaona bojler 30 l , tuš, WC
Terasa garnitura za sjedenje
unit_photo

Apartman APP 2+2 "4"

Maks. os. | spavaćih soba
Kod smještajne jedinice: 307/1-SD-OB-ZJ-4
Položaj: 1. kat
Spavaća soba 1 x bračni krevet, ormar
Dnevni boravak s kuhinjom hladnjak, kauč na razvlačenje za 2 os., električni štednjak, posuđe
Kupaona bojler 30 l , tuš, WC
Terasa garnitura za sjedenje
unit_photo

Apartman APP 2+2 "1"

Maks. os. | spavaćih soba
Kod smještajne jedinice: 307/1-SD-OB-ZJ-1
Položaj: podkrovlje
Spavaća soba 1 x bračni krevet, ormar
Dnevni boravak s kuhinjom kauč na razvlačenje za 2 os., električni štednjak, posuđe
Kupaona bojler, tuš, WC
Terasa garnitura za sjedenje
unit_photo

Apartman APP 2+2 "2"

Maks. os. | spavaćih soba
Kod smještajne jedinice: 307/1-SD-OB-ZJ-2
Položaj: podkrovlje
Spavaća soba 1 x bračni krevet, ormar
Dnevni boravak s kuhinjom hladnjak, kauč na razvlačenje za 2 os., električni štednjak, posuđe
Kupaona bojler, tuš, WC
Terasa garnitura za sjedenje
unit_photo

Apartman APP 4+2 "5"

Maks. os. | spavaćih soba
Kod smještajne jedinice: 307/1-SD-OB-ZJ-5
Položaj: prizemlje
Spavaća soba 1 x bračni krevet, ormar
Spavaća soba 2 x krevet za 1 osobu, ormar
Dnevni boravak s kuhinjom hladnjak, kauč na razvlačenje za 2 os., stol za blagovanje, električni štednjak, plinski štednjak, posuđe
Kupaona bojler, tuš, WC
Terasa garnitura za sjedenje

Informacije koje ne biste smjeli propustiti.x

Važno!

 • »

Kako se svidjelo ostalim gostima ovdje?

/ 5 (17 ocjena)

starstarstarstarstar
 1. Koliko ste bili zadovoljni s ljetovalištem, razinom usluga i čistoćom plaže?
 2. Koliko ste bili zadovoljni s domaćinom i njegovim uslugama?
 3. Koliko ste bili zadovoljni s kvalitetom, čistoćom i opremom samog smještaja? Da li je bilo razlike među informacijama na webu u odnosu na realnu situaciju na mjestu?
1. starstarstarstarstar

Jediné kdy jsme se při cestování zapotili byla cesta z centra Milné k objektu, velmi úzké cesty, špatné vyhýbaní se auty, ale to je typické pro většinu Chorvatska. Místo bylo nádherné.

2. starstarstarstarstar

Majitel je velmi milý, přátelský, ochotný člověk.

3. starstarstarstarstar

Nádherné klidné místo, k moři pár schodů, soukromé molo.

V. Mazurová (Češka Republika / 2014)
5.0 starstarstarstarstar
1. starstarstarstarstar

More čiste, len prístup do mora bol po rebríku ktorý bol poškodený a majiteľ nemal záujem to riešiť

2. starstarstarstarstar

v poriadku až na spomenuté problémy

3. starstarstarstarstar

chýbali uteráky,vrecka do koša,majiteľ slúbiľ dodať, ale do konca pobytu to nestihol. čistota ok, informácie na webe zodpovedali skutočnosti

S. Nosko (Slovačka / 2014)
3.7 starstarstarstarstar

S kvalitou ubytovani v Apartmánech Gordana - Zátoka Josipova - Milna jsme byli spokojeni.Vyhledávali jsme místo, kde se nachází co nejméně okolních domů a dle popisů a fotografií tak bylo.S ochotou majitele jsme rovněž spokojeni.Místo majitele se o nás staral jeho syn, byl velice ochotný.Do přístavu pro nás přijel a odvezl nás do Apartmánu, vše nám vysvětli a ukázal.Nabízel nám, když měl cestu do města jestli něco nepotřebujeme nebo jestli nechceme svézt. Byl přátelský a uměl dobře anglicky, takže nebyl problém s domluvou.Při odjezdu jsme neměli možnost se rozloučit, snažili jsme se mu napsat děkovnou SMS, ale ta bohužel nedorazila.

P. Bartušková (Češka Republika / 2010)

Ubytování perfektní, jen bych uvítala větší prostor pro opalování a vstup do moře. Na počet apartmánů je malý okolní prostor u moře.S ochotou majitelu domu jsem byla spokojena velmi.

Zavadilová (Češka Republika / 2010)

Kvalita ubytování - zátoka Josipova, apartmány Gordana : bylo úžasné, snad jen malé rozčarování nám přinesla v apartmánu pro 6 osob velikost chladničky, která byla cca 5O cm vysoká bez mrazící schránky, tudíž uchování potravin byl problém, zejména dovezeného mraženého masa. O chlazení nápojů ani nemohla být řeč.Malý problém byl v tomto teplém počasí bylo i uklízení odpadků, chyběla odpovídající popelnice pro ubytované. Jinak ale úžasné okolí.Majitel domu byl velmi ochotný, chodil se ptát, zda něco nepotřebujem, v případě že opouštěl objekt, rozdal nám kontakt na sebe.Jen mu trochu vázla čeština - úplně, ale protože už leta jezdíme do Chorvatska, domluvili jsme se.

Janečkovi (Češka Republika / 2009)

Dům Gordana Zátoka Josipova je pěkné místo, překrásné moře, výhoda i nevýhoda je, že tam již od cca 14 hodin nesvítí sluníčko, možnost sezení pod borovicemi je perfektní, ubytování je docela slušné, jen je škoda, že jsou v apartmánech tak malé dřezy, že se tam nevejde ani talíř na umytí, jinak v pohodě, čisto, postele i povlečení ok. Byla přítomna majitelka domu, ale spíše se nás stranila..takže o ochotě nebo neochotě nemůžu mluvit..nic jsme řešit nepotřebovali.

K. Brožová (Češka Republika / 2009)

Ubytování bylo dle našich očekávání,byli jsme spokojeni.Majitele jsme viděli pouze na začátku pobytu,kdy jsme i platili pobyt.Myslím si ale,že by mělo být u ubytování v Gordaně napsáno,že se musí šetřit vodou,aby s tím návštěvník již počítal.Jinak byl pobyt kouzelný a samozřejmě budeme dále využívat vašich služeb.

H. Jarošová (Češka Republika / 2008)

Robinzonáda Gordana nás naprosto uspokojila, nevíme, jak to tam vypadá v plnou sezonu, ale v první polovině června jsme tam měli k dispozici vše sami\r\nMajitelé byli milí, nechali nám telefonní kontakt a v podstatě jsme je po celou dobu nepotřebovali.

H. Navrátilová (Češka Republika / 2008)

V apartmánu je příjemné a kvalitní ubytování, majitel ochotný a vstřícný, vše bez problémů.

Jiránková (Češka Republika / 2007)

Zátoka Josipova i apartmán se nám moc líbil svou polohou, přístupem k moři, okolím a klidem.Je ale otázka, jak dlouho v souvislosti s novou rozsáhlou výstavbou rekreačních zařízení v zátoce, budete moci Gordánu nabízet jako robinzonádu.Dlouho asi ne, a bude to velká škoda.To místo je moc pěkné právě svým klidem.Majitel, resp. jeho syn, k nám byl vstřícný a ochotný.

Z. Kouba (Češka Republika / 2007)

Ubytování- klidné místo,plně využito k opalování,chladnější voda,majitel- nekonfliktní,minimálně rušil.

Štěpánkovi (Češka Republika / 2007)

Dovolená byla na dobré úrovni, domácí vycházel vztříc. Jen zátoka Josipova je umístněna tak, že do ní přitékají spodní chladné produdy a oproti pobřeží v jiných částech ostrova je voda v zátoce znatelně chladnější. Co se týče přístupu do vody ze skaliskech, tak to je také malý problém.

Kos (Češka Republika / 2007)

Josipova zátoka je překrásné místo a robinsonáda Gordana je umístěna v zatím klidné části zátoky.Majitel domu se svou ženou byli velmi ochotni a vyšli nám se vším vstříc.Hned první den jsme byli pozváni na oběd a opravdu jsme si pochutnali na grilovaných sardinkách s místním chlebem a vínem.Samotný apartmán byl vkusně a čistě zařízen a jeho vybavení bylo účelné a dostačující.Jak jsme již napsali, prostředí domu bylo nádherné.Bylo by asi vhodné na internetových stránkách poznačit, že tato robinsonáda není vhodná pro rodiny s malými dětmi kvůli špatnému přístupu do vody.

Pištovi (Češka Republika / 2006)

Touto cestou bych Vám chtěl poděkovat za zprostředkování dovolené v apartmánu Gordana na ostrově Brač, kterou jsme opravdu strávili velmi pohodově a byli jsme velmi spokojeni.Stejně tak i s ochotou majitelů domu, kteří nám umožnili grilování ryb v jejich prostorech a byli nám nápomocni radou, kam na ostrově zajet, atd.

Cach (Češka Republika / 2006)

Ubytování v domě Gordana splnilo všechny naše požadavky, které jsme na dovolenou měli - tj. samotu a velmi klidné prostředí, kvalita ubytování byla perfektní, majitelé ochotni, srdeční a pohostinní.

Jopková (Češka Republika / 2006)

Kdyz robinzonáda, tak bez okolních\r\napartmánu a ne jen na okraji skupiny ostatních - jinak je to zavádející.To\r\novsem nic nemení na mé spokojenosti s místem a prostredím a také s klidem,\r\nkterý tam panoval.Na druhou otázku odpovídám, ze ubytování bylo super a\r\nochota majitele byla dobrá.S Vasimi webovými stránkami jsem spokojen a\r\nnemám s orientací v nich problém.

J. Hrách (Češka Republika / 2006)

Ubytování bylo naprosto skvělé.Určitě se na toto místo ještě v budoucnu vrátíme. Moře nádherné, vybavení apartmánu také.Jediná drobnost byl nižší tlak vody v kohotku a sprše, ale vzhledem k umístění apartmánu se ani nedivím a plusy jednoznačně převyšují tuto maličkost.Pan majitel byl vstřícný a nemám k němu sebemenší výhrady.Poznal jsem i jeho syna, který byl naprosto fajn zapůjčil nám loď i jeho krb a ještě jsme měli s kým povídat po večerech.Závěrem nezbývá než dodat, že vše bylo tak jak má výborný dovolená vypadat.

R. Knapp (Češka Republika / 2006)

Gdje se smještaj nalazi?

Kako rezervirati smještaj?

Rezervirajte smještaj za svoj odmor uplatom iznosa akontacije koji je oko 50 % ukupne cijene a ostatak ćete platiti direktno vlasniku objekta. Ukoliko ipak ne želite nositi gotovinu, možete nama uplatiti preostali dio i to najkasnije 45 dana prije odlaska a mi ćemo ga poslati vlasniku. Uplatu možete izvršiti online kreditnom karticom ili bankovnom doznakom.

Pogledajte opće informacije. Pogledajte sažete informacije.

Kod objekta: 307/1-SD-OB-ZJ
Parkiralište: da, uz kuću
Udaljenost od mora: 10 m
Udaljenost od plaže: 10 m
Tip plaže: stjenovite
Usluge: privatni smještaj
Iznajmljuje se od: 01.07.2022
Iznajmljuje se do: 12.09.2022
Dolazak i odlazak: bilo koji dan u tjednu, da rezervacije nadovezuju (14:00,10:00)
Prikladan za: obiteljski odmor
Smještaj sa psom: nije dozvoljen
Strani jezici: engleski - engleski, hrvatski - hrvatski
Domaći proizvodi: uz nadoplatu, domaće vino, Rakija
Posteljina: 1x tijekom boravka
WC - papir: jednom tijekom boravka
Roštilj: da
Vrtni tuš: uz kuću
Najbliža trgovina: 3,3 km
Najbliža telefonska govornica: 3,3 km
Najbliža pošta: 3,3 km
Najbliža mjenjačnica: 3,3 km
Najbliža benzinska crpka: 3,3 km
Mogućnosti zabave: 3,3 km u mjestu Milna
Izleti u okolicu: samoća Blaca, Vidova Gora s vidikovcem,
Zauzetost: U ovom objektu ostavljajte pauzu od 1 noći između rezervacija
Udaljenosti imaju samo orijentacijsku vrijednost i mogu se mijenjati.

Pročitajte više o ovoj destinaciji.

Objekti koji bi Vam se mogli svidjeti.

Objekti u izabranom odredištu, koji najviše odgovaraju zadanim parametrima.

Fotka objektu
Apartman Janika>
Udaljenost od objekta 0 m
Fotka objektu
Apartmani Porat>
Udaljenost od objekta 32.8 km
Fotka objektu
Apartman Romeo>
Udaljenost od objekta 35.9 km
Fotka objektu
Apartman Astra>
Udaljenost od objekta 35.4 km